Ogłoszenia parafialne - 2011

XXX Niedziela Zwykła - 23 października 2011 r

XXX Niedziela Zwykła - 23 października 2011 r.

1. We wtorek po raz pierwszy będziemy obchodzić liturgiczne wspomnienie błogosławionego Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy na godz. 17.00 wszystkich Parafian na Mszę św., akademię i różaniec. Kończą się prace polowe i miesiąc październik - przyjdźmy licznie na nabożeństwo, by za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II wypraszać łaski potrzebne nam osobiście i w naszych rodzinach.
  2. Rozpoczynamy tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Codziennie 15 minut przed Mszą św. wieczorną będą wyświetlane ciekawe filmy o misjach. Zapraszamy.
  3. Zbliża się listopad - miesiąc poświęcony w Kościele szczególnej modlitwie za zmarłych. W przedsionku kościoła wyłożone są do zabrania specjalne kartki na wypominki. Prosimy czytelnie wpisywać imiona i nazwiska zmarłych (najlepiej w I przypadku). Bardzo prosimy, by nie wkładać do jednej koperty wypominków i intencji Mszy św.
  4. W związku z uroczystością Wszystkich Świętych i I piątkiem, które będą w przyszłym tygodniu zapraszamy do spowiedzi już w tym tygodniu:

-         w piątek od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

-         w sobotę od godz. 16.00 gimnazjum

5. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę o 17.00.

6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, w którym są ciekawe artykuły o mówiące o tym dlaczego i w jaki sposób Niemcy       mordowali polskich kapłanów w czasie II wojny światowej.

7. Wójt Gminy Radgoszcz informuje mieszkańców Gminy, że istnieje możliwość wzięcia udziału w Programie, który obejmuje demontaż, transport i deponowanie materiałów azbestowych. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

8. Dziękujemy osobom, które sprzątały kościół. Bóg zapłać. Do sprzątania w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian z Podlesia: Przybyło Wiesława, Moskal Zofia, Aksamit Irena, Kurgan Janina, Początek Emilia.