Ogłoszenia parafialne - 2011

Uroczystość Wszystkich Świętych - 1 listopada 2011 r.

1. Zapraszamy dzisiaj wszystkich do kościoła na godz. 13. 30, by w modlitewnej procesji udać się na nabożeństwo żałobne na cmentarz. Prosimy o zachowanie ostrożności na cmentarzu. Przypominamy, że nie tylko nie wolno chodzić po grobach – ale także po wybudowanych grobowych piwnicach.
  2. W Dniu Zadusznym Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i 18.00 w Narożnikach.
  3. Prosimy, by w dniach od 1 do 8 listopada uczestniczyć we Mszy św. rano lub wieczorem, by uzyskiwać odpust za zmarłych. Niech dzieci i młodzież nie zapomną o I czwartku i I piątku.
  4. Wypominki listopadowe będą czytane w dniach od 2 do 8 listopada codziennie o godz. 16.30 , w niedzielę o 15.30.
  5. 5. W I piątek udamy się do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin chorych: Władysława Szałaśnego i Tadeusza Pikula.
  6. 6. W I sobotę modlitwy za zmarłych kapłanów i siostry zakonne pochodzących z naszej parafii i tych którzy w niej pracowali poprowadzą mieszkańcy ul. Mały Dwór.
  7. 7. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Małego Gościa Niedzielnego i Żyjmy Ewangelią oraz kwartalnika Do Domu Ojca.
  8. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Kopia Bożena, Sołtys Maria, Jopek Elżbieta, Sadko Maria.
  9. W związku z pożarem w Narożnikach i dużymi stratami w gospodarstwie naszego Parafianina będziemy organizować pomoc w postaci zbiórki siana i zboża, ale dopiero gdy będzie możliwe bezpieczne złożenie tych darów. Mieszkańców Narożnik prosimy, by w ramach pracy na rzecz Parafii ofiarowali dzień pracy w remoncie budynku według harmonogramu potrzeb.