Ogłoszenia parafialne - 2011

XXXII Niedziela Zwykła - 6 listopada 2011 r.

1. 11 Listopada tj. w piątek obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Zapraszamy na godz. 16.00 na uroczystą Mszę św. w intencji Ojczyzny i na okolicznościową akademię. Ostatnie wydarzenia polityczne wskazują, że nie tylko Ojczyzna potrzebuje modlitwy, ale przede wszystkim Polacy potrzebują patriotycznego wychowania, które  dokonuje się w szkole i w Kościele.
  2. W środę różaniec o 16:30 poprowadzi Róża pani Marii Kułaga.
  3. Dziękujemy wszystkim za świadectwo wiary w życie wieczne jakim był Wasz udział w nabożeństwach na cmentarzu oraz dbałość o groby.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary na wypominki – Bóg zapłać. My kapłani będziemy się modlić nie tylko w czasie wypominków, ale także w naszych prywatnych kapłańskich modlitwach. Równocześnie prosimy nie obrażać się, że nie czytamy kto jest mężem, żoną, synem, wujkiem - kogo, bo wypominki są przypomnieniem i zaproszeniem do modlitwy, a nie czytaniem rodzinnej genealogii.
  5. Przed Wszystkimi Świętymi Zakład Komunalny wywiózł 6, 5 tonu śmieci za które rachunek musi zapłacić Parafia. W większości były to śmieci, które powinny były być zabrane do domu. W tym roku zapłaciliśmy już za wodę i śmieci na cmentarzu ponad 2000 zł. Ponieważ parafii nie stać na tak wysokie opłaty, prosimy by wszystkie doniczki z kwiatkami oraz wszystkie wieńce zabierać do domu. Wzajemnie pilnujmy tej sprawy. W najbliższym czasie będą przeprowadzone prace remontowe przy śmietnikach, będzie segregacja śmieci i równocześnie zakaz wysypywania śmieci poza kontenerami.
  6. Dziękujemy za złożone ofiary na cmentarzu na Seminarium. Bóg zapłać.
  7. Na tablicy ogłoszeń zamieszczony jest projekt nowej części cmentarza wg którego będą budowane groby.
  8. Dnia 8 listopada tj. we wtorek w Ośrodku Zdrowia będzie bezpłatnie przyjmował lekarz urolog w godz. od 8.00 do 11.30. Zapisy w Ośrodku Zdrowia.
  9. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego i Małego Gościa z niespodzianką dla dzieci.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarnie pracowali przy usuwaniu skutków pożaru u p. Cedzidłów. Bóg zapłać. Od poniedziałku będzie budowany przez cieśli dach, prosimy chętnych Parafian do pomocy przy dalszych pracach.
  11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Parafian: Seternus Zygmunt, Jopek Zofia, Dudek Krystyna, Ogorzałek Felicja, Nowak Wiesława.