Aktualności z 2011 r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Tradycyjnie, w Uroczystość Wszystkich Świętych po południu zgromadziliśmy się bardzo licznie na naszym parafialnym cmentarzu, aby modlić się za Wszystkich Wiernych Zmarłych. W czasie procesji z kościoła na cmentarz modliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego za zmarłych z naszych rodzin. Na cmentarzu w czasie rozważania części chwalebnej różańca św. polecaliśmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych z poszczególnych stanów, po czym uczestniczyliśmy we Mszy św. Ks. Andrzej Nowak proboszcz z Radgoszczy Krzywdy w kazaniu zachęcił zebranych do ustawicznej modlitwy za zmarłych nie tylko w Dniu Zadusznym, ale w całej oktawie Wszystkich Świętych. Miłością bliźniego powinniśmy otoczyć także nie żyjących, którzy także potrzebują naszej modlitwy.