Ogłoszenia parafialne - 2011

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 20 listopada 2011 r.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Prosimy wszystkich o dobre postanowienia, by jak najlepiej przygotować się do Bożego Narodzenia. Zrezygnujemy z niektórych przyjemności, by więcej czasu poświęcić na umacnianie swej wiary przez gorliwszą modlitwę przyjmowanie sakramentów św. i dobre uczynki.
  2. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 nastąpi obrzęd przyjęcia aspirantów do grona kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców i ich najbliższych do udziału w tej uroczystości i modlitwy w intencji kandydatów, aby dobrze przygotowali się i pobożnie pełnili służbę przy ołtarzu. Spotkanie kandydatów we czwartek o 15:30.
  3. Spotkanie uczniów klas II gimnazjum wraz z rodzicami, którzy nie byli na Mszy św. za Ojczyznę 11 listopada, będzie w środę o 17.00.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Jagiellońskiej oraz właścicielowi rusztowania Sławomirowi Podoskowi za prace przy demontażu rusztowania w prezbiterium. Bóg zapłać.
  5. Dziękujemy pewnej rodzinie za dar 2500 zł na kościół dzięki czemu wykonano 6 mosiężnych kratek w suficie naszego kościoła. Dwie z nich zainstalowane są już w prezbiterium. Dziękujemy także trójce rodzeństwa, które ofiarowało 200 E z czego odrestaurowano mosiężne lampy w zakrystii.
  6. Prosimy by wszystkie doniczki z kwiatkami oraz wieńce zabierać do domu, a nie zostawiać na cmentarzu.
  7. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym jest za darmo kalendarz maryjny. W Małym Gościu jest obrazek z modlitwą do Ducha Świętegom którą całe życie odmawiał  bł. Jan Paweł II.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Jarosz Wiesława, Mendys Wiesława, Mendys Agata, Sołtys Bernadetta.