Ogłoszenia parafialne - 2012

Święto Chrztu Pańskiego - 8 stycznia 2012 r.

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE

Święto Chrztu Pańskiego - 8 stycznia  2012 r.

1. Dzisiaj kończymy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i złożone ofiary. W przyszłą niedzielę o godz. 11. 30 odprawimy Msze św. o Boże bł. dla wszystkich parafian z okazji kolędy.
  2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Renaty Podosek.
  3. W środę o godz. 15.30 na plebanii spotkanie opłatkowe dla dzieci z chórku i ze Szkolnego Koła Caritas.
  4. W środę o godz. 17.00 spotkanie dzieci klas II i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  5. W sobotę dzieci, które były kolędnikami misyjnymi wyruszą na pielgrzymkę autokarową do Nowego Sącza, wyjazd o godz. 7.30 z parkingu przy szkole.
  6. W najbliższą sobotę nasz parafianin p. Edward Lichorobiec z ul. Kopernika będzie obchodził setne urodziny. Szanownemu Jubilatowi życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej oraz wielu lat życia w zdrowiu i szczęściu. Msza św. w intencji Jubilata w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  7. Ks. Infułat W. Kostrzewa odprawi w Tarnowie 10 Mszy św. za + Adolfa Hajec, 14 Mszy św. za + Romana Doroż z intencji uczestników pogrzebu i 6 Mszy św. za Mariannę Podosek.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00: Kułaga Elżbieta, Wątroba Małgorzata, Kubek Władysława, Kruk Irena.