Ogłoszenia parafialne - 2012

II Niedziela Zwykła - 15 stycznia 2012 r.

1.     W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Haliny Rzeźnik.

2.     W tym tygodniu rozpoczyna się w Kościele Tydzień modlitw o jedność chrześcijan – módlmy się o miłość i zgodę w naszych rodzinach i sąsiedztwie.

3.     W najbliższą sobotę przypada Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka z tej okazji wszystkim babciom i dziadziom składamy jak najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

4.     W okresie od 1 stycznia do 30 kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Podobnie jak w roku ubiegłym wystarczy na zeznaniu podatkowym PIT wpisać w odpowiedniej rubryce nr KRS naszej Caritas (0000211791) oraz kwotę przekazywanego 1% podatku. Caritas Diecezjalna przekazała naszej parafii w tym roku 9000 zł. na ocieplenie domu dla dzieci.

5.     Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy: Wnęk Renata, Działo Anna, Bartoń Bronisław, Kuta Urszula, Wąż Janina, Dudek Jerzy.