Ogłoszenia parafialne - 2012

III Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2012 r.

1.     W środę różaniec o 16.30 poprowadzi Róża Joanny Warias.

2.     Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie i nauczyciele klas I-III zapraszają wszystkie babcie i dziadziów we wtorek do kościoła o godz. 13.00 na Mszę św. a następnie na  okolicznościowe spotkanie w szkole.

3.     Bardzo serdecznie prosimy, by nie trzymać butów na klęcznikach ponieważ pod wpływem śniegu i soli niszczeje wykładzina na klęcznikach.

4.     Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły, w Małym Gościu jest II część filmu dla dzieci Opowieści z Narni oraz nowy numer Żyjmy Ewangelią.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie ze Żdżar: Nowak Janina, Farat Bożena, Kacała Beata, Kogut Helena.