Ogłoszenia parafialne - 2012

IV Niedziela Zwykła - 29 stycznia 2012 r.

1.    W czwartek będziemy obchodzić uroczystość Ofiarowania Pańskiego czyli Święto MB Gromnicznej. Msze św. o 7.00, 10.00, 17.00 i o 18.00 w Narożnikach. 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy śpiewać Godzinki. Prosimy, by z każdego domu przynieść do kościoła do poświęcenia gromnicę.
2.    W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Józefa Wariasa.
3.    W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy by wyspowiadać św. według następującego porządku:
-    w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa
-    we czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum
-    w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
4.    Obowiązkowe spotkanie dzieci klas drugich przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w środę o godz. 17.00.
5.    We czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00 różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.
6.    W I piątek udamy się do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Bronisławy Błocho i Mieczysława Koguta.
7.    W I sobotę o godz. 16.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bożej o 17.00 Msza św. Modlitwy poprowadzą rodziny z Zarzecza za cmentarzem.
8.    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwo 40 godzinne. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Prosimy o gorliwy udział w nabożeństwie i modlitwę o błogosławione owoce Misji św. w rodzinach naszej Parafii.
9.    Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły, w Małym Gościu jest II część filmu dla dzieci Opowieści z Narni, nowy numer Żyjmy Ewangelią oraz do Domu Ojca.
10.    Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Aksamit Krystyna, Kogut Alfreda, Podosek Krystyna, Lichorobiec Janina.