Ogłoszenia parafialne - 2012

V Niedziela Zwykła - 5 lutego 2012 r.

1.     Zapraszamy do udziału w Nabożeństwie 40 godzinnym. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Prosimy o gorliwy udział w nabożeństwie i modlitwę o błogosławione owoce Misji św. w rodzinach naszej Parafii.

2.     W sobotę będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. Otoczmy naszych chorych modlitwą, życzliwością i dobrymi uczynkami.

3.     W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Władysławy Wróbel.

4.     Akcja Katolicka będzie zbierała przez najbliższe dwa tygodnie podpisy w obronie dyskryminowanej przez Polskie władze państwowe Telewizji Trwam i Radia Maryja. Oprócz podpisu potrzebny jest numer PESEL.

5.     Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły, jest jeszcze kilka numerów w Małego Gościa z II część filmu dla dzieci Opowieści z Narni, oraz do Domu Ojca.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Ryba Anna, Wąż Bernadeta, Kogut Wanda, Błocho Alicja.