Ogłoszenia parafialne - 2012

III Niedziela Wielkiego Postu - 11 marca 2012 r.

1.     W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

2.     Zapraszamy do udziały w modlitwie na Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 17.30., w Narożnikach o 16.30 oraz na Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 16.00. Na Gorzkich Żalach będą zbierane ofiary na pokrycie kosztów związanych z ubezpieczeniem budynków parafialnych w wysokości 5 400 zł.

3.     Katecheza parafialna dla uczniów klasy I b w piątek o godz. 16.45.

4.     Bardzo serdecznie dziękujemy strażakom za wykonane w sobotę prace na rzecz Parafii. Bóg zapłać.

5.     Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym jest  ciekawy artykuł o naszej parafii. Zakupmy też prasę misyjną, by wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.

6.     Ks. Janusz Królikowski odprawi w Tarnowie 7 Mszy św. za + Władysława Dziedzica, 6 Mszy św. za + Adelę Dziedzic, 6 Mszy św. za + Emilię Sołtys oraz 4 Msze św. za Adelę Dziedzic z intencji Sabiny Kijak z rodziną, Barbary i Andrzeja Dziedzic, Julii Potok z USA, Barbary i Teresy Dziedzic.

7.     Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Fijał Katarzyna, Skoczylas Teresa, Jagiełło Zuzanna, Sojka Bronisława.