Ogłoszenia parafialne - 2012

V Niedziela Wielkanocna - 6 maja 2012 r.

1. We wtorek swoje imieniny obchodzi nasz drogi ks. Prałat Stanisław Gawęda. Zapraszamy w tym dniu na Mszę św., aby modlić się w jego intencji. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Patrona oraz zdrowia i radości. Szczęść Boże.

2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Teresy Kubek.

3. W tym tygodniu wieczorne Msze Św. z nabożeństwem majowym o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich do udziału, zwłaszcza dzieci pierwszokomunijne, które przeżywają Biały Tydzień.

4. Dziękujemy serdecznie rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękne przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas III. Spowiedź św. dla dzieci i ich rodzin w czasie nabożeństw wieczornych. Natomiast próba przed tą uroczystością dla dzieci wraz z rodzicami we czwartek po nabożeństwie majowym.

6. W sobotę od godz. 8.00 prosimy do pracy przy impregnowaniu sufitu kościoła 8 mężczyzn z Zarzecza za rzeką: Chudy Władysław, Wójcik Mirosław, Kułaga Józef, Gmyr Janusz, Mucha Jan, Kwiatkowski Krzysztof, Tomala Paweł, Toczek Rafał.

7. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest wiele ciekawych artykułów. Do nabycia jest też Mały Gość z niespodzianką oraz prasa misyjna.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o 16.00 prosimy parafian: Kacała Stanisława, Brzychczy Zuzanna, Pikul Agata, Taraska Leokadia, Wolak Elżbieta.