Ogłoszenia parafialne - 2012

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 20 maja 2012 r.

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Marii Kułaga.

2. W sobotę obchodzimy Dzień Matki. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo majowe wszystkie mamy z naszej parafii - będziemy się modlić o szczególną opiekę Matki Pana Jezusa dla naszych mam.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nie zapomnijmy o tradycji przyozdobienia z tej okazji naszych domów.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 kandydaci na ministrantów zostaną włączeni do grona ministrantów. Zapraszamy zwłaszcza ich najbliższych do modlitwy za tych chłopców, aby gorliwie pełnili służbę przy ołtarzu.

5. Dziękujemy wszystkim którzy modlili się w czasie Dni Krzyżowych o urodzaje i zachowanie od nieszczęść, a strażakom za zabezpieczenie procesji. Bóg zapłać.

6. Prosimy by z kościoła do domów zabrać swoje palmy.

7. Dodatkowo do wykonania impregnacji ścian bocznych nawy głównej proszeni byli w tym tygodniu: Seternus Mieczysław, Gondek Andrzej, Rychlińska Anna, Kupiec Franciszek, Sipior Teresa, Burzec Czesław, Moskal Grażyna, Witaszek Jan, Sabaj Władysław, Pikul Stanisław, Pikul Helena. Bóg zapłać za wykonaną pracę.

8. Zachęcamy do korzystania z parafialnej strony internetowej na której podane są aktualne ogłoszenia parafialne, intencje mszalne, galeria zdjęć i inne informacje na temat naszej parafii.

Adres strony internetowej naszej parafii www.radgoszcz.diecezja.tarnow.pl

9. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego, Małego Gościa z obrazem Matki Bożej i zdjęciami - niespodziankami, jest też prasa misyjna.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. w sobotę od godz. 8.00 zapraszamy panie: Micek Kazimiera, Błachaniec Zofia, Wolak Teresa, Bogucka Zuzanna.