Ogłoszenia parafialne - 2012

X Niedziela Zwykła - 10 czerwca 2012 r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy mieszkańcom: Narożnik, Zarzecza Małego za cmentarzem, Zadębia i Podlesia za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało, a Straży Pożarnej za asystę i zabezpieczenie procesji. Bóg zapłać.

2. Msze św. z procesjami przez całą oktawę o godz. 7.00 i 19.00. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków na Mszy św. o godz. 19.00. Prosimy, by spontanicznie włączać się do niesienia baldachimu, feretronów i sztandarów dla oddania czci Jezusowi Chrystusowi obecnemu w Eucharystii.

3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. z procesją o 7.00 i 19.00. Na Mszy św. wieczornej będzie poświęcenie wizerunku Chrystusa Ukrzyżowanego ufundowanego przez Akcję Katolicką. Wizerunek będzie umieszczony na Krzyżu znajdującym się  na nowej części cmentarza. Członkom AK Bóg zapłać za złożony dar dla Parafii.

4. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi Akcja Katolicka.

5. W tym tygodniu zakończone zostaną prace konserwatorskie przy polichromii ściany południowej kościoła. Kontynuowane są prace przy renowacji polichromii sufitu. Do końca czerwca parafia ma do zapłacenia kolejną ratę w wysokości 20 000 zł. Z tej przyczyny w przyszłą III niedzielę miesiąca prosimy o ofiary do kopert z każdego domu w parafii.

6. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania specjalnego wydania Gościa Niedzielnego, którym poświęcony jest 25 rocznicy pobytu bł. Jana Pawła II w Tarnowie i beatyfikacji Karoliny Kózka, jest także bardzo ciekawy numer Małego Gościa.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy: Kaczocha Izabela, Kowalska Maria, Curyło Irena, Biel Kornelia, Opioła Maria oraz w sobotę od godz. 8.00 Kawa Anna, Gadawska Kazimiera, Białas Renata, Doroż Elżbieta.