Ogłoszenia parafialne - 2012

XI Niedziela Zwykła - 17 czerwca 2012 r.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom I Komunijnym w strojach, dzieciom za sypanie kwiatków i dzwonienie, chórkowi parafialnemu, Szkolnemu Kołu Caritas, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Ochotniczej Straży Pożarnej, Różom Różańcowym, wszystkim, którzy nosili feretrony, chorągwie, baldachim oraz p. Organistce za gorliwą i pobożną modlitwę w czasie Oktawy Bożego Ciała. Bóg zapłać.

2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Zofii Panek.

3. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania specjalnego wydania Gościa Niedzielnego, który poświęcony jest naszemu nowemu Biskupowi Diecezjalnemu A. Jeżowi, zachęcamy by rodzice zakupili dzieciom Małego Gościa. Wszyscy którzy należą do Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca proszeni są by zakupili gazetkę Do Domu Ojca.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Jaje Aurelia, Jucha Krystyna, Burzec Barbara, Siembab Alina.