Ogłoszenia parafialne - 2012

XIII Niedziela Zwykła - 1 lipca 2012 r.

1.     W sobotę 7 lipca przypada 150 rocznica konsekracji naszego kościoła parafialnego.

2.     W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Marii Kaczocha.

3.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać się według następującego porządku:

-         w środę od godz. 18.00 cała szkoła podstawowa

-         we czwartek od godz. 18.00 gimnazjum

-         w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4.     W I piątek udamy się do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin: Nowak Genowefa i Lichorobiec Edward.

5.     W I sobotę różaniec za powołanych o godz. 18.30 i liturgię Mszy św. przygotują mieszkańcy ul. Kopernika. Prosimy o pobożny i liczny udział w tym nabożeństwie.

6. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów.

7. W poniedziałek 2 lipca o godz. 16.00 udamy się na autokarową pielgrzymkę do Tuchowa. Zapisy i wpłaty na autokar po 10 zł. w sklepie u p. Seternusów.

8. Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyjazd w niedzielę 8 lipca o godz. 6.00. Zapisy w sklepie u państwa Seternusów.

9. W ubiegłą niedzielę ofiary do kopert na zapłatę za renowację polichromii złożyło 64 osoby. Bóg zapłać za złożone ofiary.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy Firmie Tarsmak za przekazane produkty spożywcze dla żywienia pracowników pracujących przy polichromii oraz rodzinom p. Stefana, Kazimierza, Władysławy, Elżbiety. Bóg zapłać.

11. W sobotę od godz. 8.00 prosimy do demontażu i ustawienia nowego rusztowania parafian: Micek Krzysztof, Fijał Andrzej, Fijał Marian, Kuta Krzysztof, Labak Roman, Frąc Bogdan, Warias Roman, Gondek Kazimierz, Zieliński Zbigniew, Witaszek Jerzy, Błocho Kazimierz, Błocho Marian, Gierczyński Zbigniew, Burzec Jacek, Mazur Dariusz, Woźniczka Mirosław, Burzec Jarosław. Prace będą prowadzone na wysokości, jeżeli ktoś nie może przyjść lub nie może pracować na wysokości proszony jest odważnego i silnego zastępcę.

12. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, oraz Żyjmy Ewangelią.

13. Dziękujemy bardzo serdecznie za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 17.00 prosimy Panie: Bogucka Danuta, Farat Alicja, Lipińska Lucyna, Golec Klaudia, Wójcik Marta, Przybyło Stanisław, Fijoł Bogusława, Idzik Jan.