Aktualności z 2012 r.

Dary dla Seminarium

Seminarium Duchowne w Tarnowie co roku prosi o dary w naturze. Zgodnie z zapowiedzią, w sobotę 29 września Radni Parafialni zorganizowali transport - najczęściej osobiście podjęli się tego zadania i od godz. 8.00 przed bramami domów zbierali  wystawione płody rolne. Na prośbę Ks. Proboszcza, by podzielić się z przygotowującymi do kapłaństwa, tym czym tak hojnie obdarzył nas w tym roku Pan Bóg wielu Parafian podzieliło się zbożem, warzywami i owocami. Po przewiezieniu i zważeniu darów okazało się że nasza Parafia złożył hojny dar: ziemniaki 7 ton, kapusty 180 kg, ćwików 220 kg, cebuli 10 kg, winogrona 30 kg, zboża 2, 5 tony.

Ks. Dyrektor do spraw administracyjnych Seminarium podziękował serdecznie na ręce Księdza Proboszcza dar czyńcom za ofiarowane dary i zapewnił o modlitwie w intencji wszystkich ofiarodawców z parafii Radgoszcz.