Ogłoszenia parafialne - 2012

XXXII Niedziela Zwykła - 11 listopada 2012 r.

1. Obchodzimy dzisiaj Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 w intencji Ojczyzny oraz przepiękną akademię przygotowaną przez dzieci i rodziców.

2. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

3. Wypominki całoroczne i półroczne zostały podzielone na 4 części i będą czytane w każdą niedzielę o godz. 6.45. i 9.45.

4. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Katecheza parafialna dla uczniów kl. 2 B gimnazjum w piątek o 16.15, po niej zapraszamy młodzież wraz z rodzicami na Mszę św.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 nastąpi obrzęd przyjęcia aspirantów do grona kandydatów na ministrantów. Zapraszamy chłopców i ich najbliższych do udziału w tej uroczystości i modlitwy w intencji kandydatów, aby dobrze przygotowali się i pobożnie pełnili służbę przy ołtarzu.

7. Jeszcze dziś można do skrzynki w przedsionku kościoła wrzucać kartki z kandydatami do nowej Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę zostaną wyłożone listy z kandydatami na nowych członków Rady, których będziemy wybierać przez wypisanie nazwiska na kratce i wrzucenie do skrzynki.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom Dzieci I Komunijnych za dar ołtarza, którym jest ufundowanie renowacji Aniołka przy tabernakulum.

9. W przyszłą niedzielę prosimy o ofiary do kopert z każdej rodziny w parafii na zapłatę kolejnej raty za renowację polichromii kościoła.

10. Ponawiamy prośbę, aby na cmentarzu segregować śmieci. Prosimy wrzucać do kontenerów ze szkłem szkło, plastik do kontenerów z podpisem plastik. Zabierajmy do domów doniczki z ziemią i kwiatami. Za dwukrotne wywiezienie śmieci, 28 października i 2 listopada z samych tylko kontenerów zapłaciliśmy 2100 zł., a dopiero teraz rozpocznie się porządkowanie zużytych zniczy i kwiatów.

11. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się o nowych wynikach badań katastrofy smoleńskiej.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy Panie: Guła Małgorzata, Wąż Genowefa, Krechniak Beata, Pikul Teresa.