Ogłoszenia parafialne - 2013

Odpust parafialny ku czci św. Kazimierza - 3 marca 2013 r.

1. Dzisiaj w naszej parafii odpust ku czci św. Kazimierza suma odpustowa o godz. 11.00. Słowo Boże głosi dziekan Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie ks. prof. dr hab. Ireneusz Stolarczyk. Po każdej Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania i ucałowanie relikwii św. Patrona.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać  misjonarzowi ks. Stanisławowi Cyranowi za przeprowadzenie renowacji Misji św.

3. Zachęcamy do częstego odmawiania koronki do Miłosierdzia Bożego zwłaszcza o godz. 15.00 w kościele lub w domu. Módlmy się jak najczęściej w rodzinach przed obrazem Jezu ufam Tobie.

4. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

5. Obowiązkowe spotkanie dzieci klas drugich przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w środę o godz. 17.00.

6.  W piątek obowiązkowa katecheza parafialna dla uczniów klas II gimnazjum o godz. 15.45, po niej Droga Krzyżowa na którą zapraszamy także rodziców.

7.  Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w modlitwie na Drodze Krzyżowej w piątek o godz. 16.30., w Narożnikach o 16.00 oraz na Gorzkich Żalach w niedzielę o godz. 16.00.

8.  Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym są piękne kazania pasyjne oraz płyta o Benedykcie XVI, w Mały Gościu Niedzielnym są niespodzianki dla dzieci.

1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 8.00 prosimy panie: Seternus Katarzyna, Kijowska Elżbieta, Wróbel Władysława, Moździerz Janina. Do sprzątania w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Grabowska Joanna, Błocho Krzysztof, Grabowska Beata, Szwajkos Leokadia.