Ogłoszenia parafialne - 2013

IV Niedziela Wielkiego Postu - 10 marca 2013 r.

1. Zachęcamy do częstego odmawiania koronki do Miłosierdzia Bożego. Módlmy się wspólnie w rodzinach przed obrazem Jezu ufam Tobie.

2. W środę różaniec o 16.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30., w Narożnikach o 16.00. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.00.

4. Obowiązkowa katecheza parafialna dla uczniów klas I gimnazjum o godz. 16.00 w poniedziałek I A, wtorek I B, środa I C.

5. Bierzmowanie będzie w naszym kościele w środę 20 marca o godz. 15.30. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami - po Mszy św. próba w kościele.

6. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają przed kościołem wielkanocne paschaliki po 5 zł.

7. W sklepach w Radgoszczy są wystawione kasze na dary serca dla rodzin w naszej parafii oczekujących wsparcia.

8. W piątek 15 marca o godz. 19.00 do kościoła Wszystkich Świętych w Dąbrowie Tarnowskiej. Zapraszamy młodzież na Wielkopostne czuwanie. O godz. 19.00 Sceniczna Droga Krzyżowa pt. Życie w białych i czarnych kolorach, Adoracja Krzyża.

9. Parafia w Krzywdzie przekazała na konto naszej parafii kwotę 4000 zł jako 30% wkład w utrzymanie cmentarza parafialnego za okres od października 2008 do końca 2012 roku. Bóg zapłać.

10. W stodole przy plebani od kilku miesięcy czeka na prawowitego właściciela rower. Można go odebrać u ks. Prałata.

11. Zachęcamy do nabywania u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego, w którym są ciekawostki o konklawe jest także prasa misyjna.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Zgłobica Bogusława, Błocho Stanisława, Kogut Zofia, Bodziony Anna.