Ogłoszenia parafialne - 2013

Poniedziałek Wielkanocny - 1 kwietnia 2013 r.

1. Serdecznie prosimy, by codziennie w domach przed obrazem Jezu ufam Tobie odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego z okazji Nowenny do Miłosierdzia Bożego.

2. W I piątek udamy się posługą sakramentalna do chorych. Prosimy o samochody z rodzin: Eugenii Gondek i Tadeusza Pikula.

3. W I sobotę modlitwy za powołanych i o nowe powołania poprowadzą mieszkańcy ul. Kopernika. O 17.30 różaniec o 18.00 Msza św.

4. Obowiązkowa katecheza parafialna dla uczniów klasy II B gimnazjum w środę o 17.15 na prałatówce. Po katechezie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na Mszę św.

5. AK organizuje autokarową pielgrzymkę do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach zapisy w sklepie p. Seternusów.

6. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego w którym są kolorowe zdjęcia naszego kościoła, jest Mały Gość Niedzielny z niespodzianką.

7. Dzisiaj z okazji 1 kwietnia przed kościołem składka w kopertach do puszek na fundusz walki z globalnym ociepleniem. Nie żałujmy grosza na ten szczytny cel.

8. Ks. Prałat i p. Organistka zapraszają dziś o godz. 19.00 na prałatówce przegląd pastorałek. Ks. Prałat ufundował niesamowite niespodzianki. Zapraszamy wszystkich chętnych.