Ogłoszenia parafialne - 2013

Święto Miłosierdzia Bożego - 7 kwietnia 2013 r.

1. Prosimy wszystkich Parafian, by dzisiaj w domach przed obrazem Jezusa Miłosiernego wspólnie odmówili Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. W poniedziałek będziemy obchodzić święto Zwiastowania Pańskiego, które jest równocześnie Dniem Świętości Życia. Z tej okazji bardzo prosimy o włączenie się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, aby odmawiając codziennie jeden dziesiątek Różańca św. przez 9 miesięcy otoczyć modlitewną opieką dzieci nienarodzone zagrożone zabiciem w łonie kobiet. Kartki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie pań z Caritasu na plebanii.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Zygmunta Panka.

5. Obowiązkowe spotkanie dzieci klas drugich przygotowujących się do I Komunii św. wraz z rodzicami w środę o godz. 18.00.

6.  Obowiązkowa katecheza parafialna dla uczniów klasy II C gimnazjum w piątek o 17.15 na prałatówce. Po katechezie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami na Mszę św.

7.  Decyzją Biskupa Ordynariusza Prezesem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w naszej parafii została p. mgr Magdalena Szwajkosz.

8. Dziękujemy panu Janowi Kogutowi z ul. Orzeszkowej za wykonanie 2 statywów do kościoła. Bóg zapłać.

9. Informujemy, że z powodu trzaskania drzwiami psują się organy w kościele i dlatego piszczą piszczałki. Uprzejmie prosimy, by delikatniej zamykać drzwi wejściowe.

10. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego w którym są kolorowe zdjęcia naszego kościoła, jest Mały Gość Niedzielny z niespodzianką oraz kwartalnik Do Domu Ojca.

11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Baran Helena, Leżoń Kazimierz, Saładyga Stanisława, Kwiatkowska Stefania.