Ogłoszenia parafialne - 2013

III Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2013 r.

1. Przyszła niedziela jest niedzielą kapłańską. Będziemy modlić się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Składka przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

2. Prosimy o włączanie się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Odmawiając codziennie dziesiątek Różańca św. do Bożego narodzenia otoczmy modlitewną opieką dzieci nienarodzone zagrożone zabiciem w łonie kobiet. Kartki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła. Wypełnione już kartki prosimy składać na tacę.

3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Władysława Piłata.

4. Dziękujemy pewnej pani za ofiarę 300$ USA. Za złożoną ofiarę zakupiono zielony ornat.

5. Ponownie prosimy, by delikatniej zamykać drzwi wejściowe.

6. Jak już pewno zauważyliśmy w ostatnich dniach nasza parafialna chrabianka Józefina Stodoła po ciężkiej i długiej zimie odmłodniała i wypiękniała – została odnowiona. Dziękujemy panom z ul. Nowej za przeprowadzoną kurację: Radzik Józef, Stal Marek, Dyjak Stanisław, Bomba Marcin, Stal Kazimierz, Micek Sebastian, Czerwony Józef, Czerwony Franciszek. Bóg zapłać.

7. Na sobotę na godz. 8.00 prosimy do pracy parafian: Więcław Leszek, Początek Ryszard, Kruk Zdzisław, Wałaszek Maria, Podosek Józefa, Ławicki Stanisław, Nytko Andrzej, Wnęk Tadeusz, Lichorobiec Krzysztof, Lichorobiec Jan, Sojka Adela, Moździerz Sylwester i Krawczyk Józef. Potrzebny będzie traktor z wozem i piła motorowa.

8. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego w którym jest płyta CD z filmem jak mądrze czytać i rozumieć Pismo św., jest kwartalnik Do Domu Ojca.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Farat Bogdan, Szkotak Alfreda, Szkotak Krystyna, Ptak Helena.