Ogłoszenia parafialne - 2013

Wniebowstąpienie Pańskie - 12 maja 2013 r.

1. Zapraszamy dziś o godz. 15.30 wszystkie dzieci klas III szkoły podstawowej na nabożeństwo majowe.

2. W poniedziałek przypada święto Matki Bożej z Fatimy. Zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św., a po niej na procesję maryjną wokół kościoła.

3. Zapraszamy wszystkich Parafian do uczestniczenia w nabożeństwach majowych w tygodniu o godz. 18.00, a w niedziele i święta o 15.30.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Władysławy Wróbel.

5. W ubiegłym roku w Polsce zabito 622 nienarodzonych dzieci z podejrzeniem że są chore na zespół Downa i Turnera. Po dokonaniu aborcji okazało się że wiele z tych dzieci ku ogromnemu przerażeniu rodziców było zdrowych! Takie jest obecnie prawo w Polsce. Obecny Rząd nie tylko zaleca zabijanie chorych dzieci, ale zamierza także rozpocząć seks edukację dzieci w przedszkolach i szkole podstawowej! Kuratoria otrzymały już stosowne zalecenia, opracowywane są już podręczniki w tym skandalicznym temacie. Każdy normalny człowiek, wie że chore dzieci należy leczyć, jeszcze bardziej się nimi opiekować, a nie zabijać. Rodzicie mają obowiązek i prawo wychowywać swoje, a nie opłacani przez rząd trenerzy seksu. Prosimy o 100 % poparcie tego bardzo ważnego protestu. Dzisiaj po południu młodzież będzie zbierała podpisy w domach. Uczniów klas III gimnazjum prosimy o pobranie po Mszy św. list do podpisywania.

6. Zachęcamy, by u ministrantów zakupić Gościa Niedzielnego.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 i dostarczenie do kościoła 12 drzewek brzozy o wysokości 3 - 4 m prosimy parafian: Moździerz Zofia, Kupiec Helena, Kupiec Zofia, Błachaniec Józef, Warias Janina, Galus Janina, Łachut Bronisław, Kmiecik Stanisława.