Ogłoszenia parafialne - 2013

XIII Niedziela Zwykła - 30 czerwca 2013 r.

1.Przypominamy, że Msze św. wieczorne w tygodniu są o godz. 19.00, a kancelaria parafialna w środę czynna od 18.00 do 19.00.

2.W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża Zofii Panek.

3.We wtorek o godz. 15.30 z przed szkoły wyruszymy na autokarową pielgrzymkę do Tuchowa. Zapisy i wpłaty na autokar po 10 zł. w sklepie u p. Seternusów.

4.W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca. Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 19.00. Prosimy by szczególnie dzieci i młodzież nie zapomnieli o uczestniczeniu we Mszy św. Gdyby ktoś nie zdążył się wyspowiadać będziemy spowiadać od 18.30.

5.W I piątek udamy się do chorych prosimy o 2 samochody z rodzin Władysława Szałaśnego i Genowefy Nowak.

6.W I sobotę różaniec za powołanych o godz. 18.30 i liturgię Mszy św. przygotują mieszkańcy ul. Słonecznej.

7.W przyszłą niedzielę będziemy się modlić o świętość życia kapłańskiego.

8. W tym tygodniu wymalowana została zakrystia w kaplicy w Narożnikach. Dziękujemy za wykonaną pracę Józefowi Sipiorowi i jego synom.

9. Ponieważ kurczy się plac starego cmentarza do pochówku zmarłych, dlatego w przyszłym tygodniu rozpoczną się na nowej części cmentarza prace polegające na wybudowaniu z obrzeża i kamienia dwóch dróg i alejki rozgraniczających plac cmentarny. Do pomocy w pracach będziemy prosić mieszkańców Kaczówki.

10. Dzisiaj tj. w niedzielę o godz. 17.000 w Remizie Strażackiej w Radgoszczy spotkanie dotyczące segregacji i odbioru śmieci.

11. U ministrantów można zakupić Gościa Niedzielnego, w którym jest historia Glorii cudownie uzdrowionej za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II, w Małym Gościu Niedzielnym są ciekawe historie i naklejki z polskimi najpiękniejszymi zamkami - to bardzo ciekawa rozrywka nie tylko dla dzieci na wakacje prosimy zakupić Gościa.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy panie: Początek Emilia, Seternus Zygmunt, Kuśnierz Lucyna i Sołtys Renata oraz w sobotę od godz. 8.00: Krzemińska Józefa, Świder Alfreda, Kopia Bożena, Sołtys Maria Jopek Elżbieta, Sadko Maria - trzeba będzie kosiarką wykosić trawę.