Aktualności z 2017 r.

Zmarła śp. Kazimiera Gadawska

Zmarła śp. Kazimiera Gadawska. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 8 maja o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy.

Zmarł śp. Stanisław Frąc

Zmarł śp. Stanisław Frąc. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w czwartek 27 kwietnia o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy.

Zmarła śp. Krystyna Wybraniec

Zmarła śp. Krystyna Wybraniec. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 28 marca o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30.

Wielkanocne życzenia

„A to jest życie wieczne, aby wszyscy poznali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego Którego posłałeś, Jezusa Chrystusa” (J 17,3)

I przyszły Święta, radości i pokoju, wielkiej Miłości i Nadziei!

Jakże to wspaniałe!

Otwórzmy oczy i serca na przyjęcie tej nauki, którą daje nam Chrystus.

Niech radość ze zmartwychwstania naszego Pana

stanie się źródłem tej wielkiej Nadziei,
Miłości, Światła i Mocy w naszym życiu.

Niechaj łaska tych świętych dni promieniuje na całe życie

i nadaje sens codziennym zmaganiom z trudnościami.

Niech moc Krzyża i pustego Grobu

pozwala niezmiennie wierzyć w ostateczne zwycięstwo nad złem,

a w każdym dniu niech przyświeca Prawda, że Krzyż to nie
koniec wszystkiego lecz - początek nowego życia!

życzą duszpasterze

Zmarła śp. Krystyna Frąc

Zmarła śp. Krystyna Frąc. Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 18 marca o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 12.30.