Lis 24, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 30 listopada o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 12.30. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.
Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią - konieczne jest założenie maseczek w kościele na usta a także na nos.
Osoby chore i przebywające na kwarantannie – w żadnym wypadku nie mogą brać udziału w nabożeństwach w kościele!

Lis 19, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 20 listopada o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 9.30. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.

Lis 19, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 20 listopada o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 12.30. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.

Lis 18, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 19 listopada o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.

Lis 13, 2020

Z powodu dużej ilości pogrzebów w sobotę Firma Pogrzebowa zmienia godzinę pogrzebu.

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w sobotę 14 listopada o godz. 9.30 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 9.00. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.

Lis 12, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 13 listopada o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30. W pogrzebie może wziąć udział 35 osób.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza