Sie 22, 2020

Zmarł śp. Marek Kawa
Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 25 sierpnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 13.30.
Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią - konieczne jest założenie maseczek w kościele.

Sie 15, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w poniedziałek 17 sierpnia o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 15.30.

Sie 10, 2020

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Biuro Projektu „Niepodległa” oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbędzie się w sobotę 15 sierpnia 2020 r. o godzinie 18:50, po mszy świętej za rolników z intencji starostów, wójtów i burmistrzów z terenu powiatu dąbrowskiego.
Koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Krakowskiej odbędzie się na placu przed kościołem parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z zachowaniem reżimu sanitarnego i wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy uczestnicy koncertu proszeni są o założenie maseczek ochronnych lub przyłbic

Sie 09, 2020

Zmarł śp. Jan Mucha
Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana we wtorek 12 sierpnia o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy.

Sie 05, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 5 sierpnia o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 14.30.

Lip 23, 2020

Zmarł śp. Stanisław Rokocz

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 22 lipca o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 14.30.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza