Posługa misjonarza ks. Sł. Głodzika

W niedzielę 11 lipca br. gościliśmy w naszej parafii misjonarza z Republiki Centralnej Afryki ks. Sławomira Głodzika. Ks. misjonarz pochodzi z parafii pw. Ducha Świętego z Mielca. Od 8 lat pracuje na misji w Afryce. Przybył do rodzinnego domu na urlop dla podratowania zdrowia i na zasłużony odpoczynek.

Na zaproszenie Ks. Proboszcz przybył już po raz drugi do naszej parafii. W niedzielę głosił słowo Boże i przewodniczył Eucharystii. W homiliach zachęcał nas do odważnego wyznawania wiary i dzielenia się nią z innymi poprzez świadectwo swojego życia.

Parafia wspomogła go darem serca na rzecz swoich podopiecznych w Afryce. Ktokolwiek pragnąłby wesprzeć ks. Sławomira, który będzie przebywał w Polsce do końca sierpnia, proszony jest o kontakt z Ks. Proboszczem.

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Please publish modules in offcanvas position.