Renowacja chóru organowego

Dzięki staraniom Ks. Proboszcz nasza parafii otrzymała od Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej dotację w wysokości 10 000 zł. na renowację chóru organowego. Kwota ta wystarczyła tylko na renowacje balustrady chóru. Parafia pokryła koszty związane z wykonaniem nowej modrzewiowej podłogi na chórze (wykorzystano deski pozostałe z remontu szolowania kościoła). Jak wkład własny oczyściliśmy sufit chóru i zabezpieczono go przed dalszym niszczeniem. Firma konserwatorska p. A. Kostki Bernady z Tarnowa odnowiła polichromię balustrady i sufitu. W przyszłości, gdy zgłosi się sponsor zostanie wykonana dębowa, stylizowana na wzór ławek boazeria na 4 filarach podtrzymujących chór. Dziękujemy wszystkim parafianom za wykonane prace.