Sakrament bierzmowania

Duchu Święty przyjdź niech wiara zagości,

nadzieja zagości, niech miłość zagości w nas.

 

Słowa tej modlitwy często śpiewane były w ostatnich miesiącach przez kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Modliliśmy się by wiara, nadzieja i miłość zagościły w sercach i umysłach przygotowujących się do bierzmowania. Dziś nasza modlitwa i prośba w tym kościele, który jest naszym domem zostaną urzeczywistnione.

Do naszego parafialnego Wieczernika przybył JE Ks. Biskup Andrzej Jeż, który będąc następcą Apostołów, aby zgromadzonym kandydatom z parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych z Krzywdy, z parafii pw. Siedmiu Boleści NMP z Nieczajnej oraz z parafii pw. Św. Kazimierza w Radgoszczy udzielić sakramentu bierzmowania.

Proboszcz naszej parafii w imieniu młodzieży i rodziców, kapłanów poprosił o złożenie Panu Bogu Eucharystycznej ofiary w intencji kandydatów do bierzmowania i o udzielenie im sakramentu bierzmowania, by dzięki darom Ducha Świętego stali się gorliwymi uczniami Chrystusa i wiernymi członkami Kościoła katolickiego.

Serdecznie dziękujemy JE ks. bp Andrzejowi Jeżowi za dar sprawowanej Eucharystii, za dar sakramentu bierzmowania, który dzięki jego biskupiej posłudze otrzymało 82 młodych uczniów Chrystusa.

Niech Pan Jezus Zmartwychwstały hojne błogosławi i ubogaca apostolską posługę Księdza Biskupa. Zapewniamy o naszej wdzięczności i modlitwie. Szczęść Boże.

Please publish modules in offcanvas position.