Tornister pełen Uśmiechów

Tornister pełen Uśmiechów

   Caritas Diecezji Tarnowskiej co roku we wakacje organizuje akcję „Tornister pełen Uśmiechów”. Nasza parafia otrzymała 10 tornistrów, które zostaną wypełnione przez ludzi dobrej woli przyborami szkolnymi i przekazane dzieciom z najbardziej potrzebujących rodzin. Mogą to być zeszyty każdego rodzaju, obuwie, przybory. Tornistry będą wyłożone w przedsionku kościoła na oknach i do nich będziemy składać przybory. Zachęcamy osoby prywatne i firmy działająca w naszej parafii do ufundowania wyprawek. W tym wypadku można tornistry zabrać z zakrystii. Wręczenie „Tornistrów pełnych Uśmiechów” będzie miało miejsce pod koniec wakacji.

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Please publish modules in offcanvas position.