Pielgrzymka do Odporyszowa

W sobotę 8 września w uroczystość Narodzenia NMP, Patronki Diecezji Tarnowskiej, mimo chłodu i dżdżystej pogody przed kościołem parafialnym zebrała się liczna grupa pielgrzymów. Przeważali młodzi z gimnazjum. Pogoda sprzyjała - nie padało i nie było gorąco. Spokojnym krokiem maszerowaliśmy modląc się uświęconymi tradycją modlitwami: śpiewając Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, rozważając Drogę Krzyżową przygotowaną przez młodzież z Krzywdy ze swoim proboszczem ks. A. Nowakiem, odmawiając modlitwę różańcową prowadzoną przez młodzież i Ks. Rafała. W grupie prawie 350 osób pokłoniliśmy się Matce Bożej Odporyszowskiej i uczestniczyliśmy w Eucharystii.

Niech Maryja każdemu z uczestników pielgrzymki wyprosi u Pana Boga potrzebne łaski.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza