Podziękowanie Ks. Biskupowi

Są takie ślady, które człowiek zostawia na tej Ziemi, a odciskają się w niebie. Tych śladów nie zatrze czas, taka jest pamięć Boga.

W dzisiejszej liturgii jednoczymy się w wielkim dziękczynieniu za dar jubileuszu stu pięćdziesięciolecia konsekracji kościoła pod wezwaniem świętego Kazimierza w Radgoszczy oraz konsekracji ołtarza mszalnego.

Czcigodny księże Biskupie Nasz Pasterzu!

W imieniu całej wspólnoty parafialnej chcemy wyrazić  ogromną wdzięczność, że w tak ważnym dniu poświęciłeś Nam Swój cenny czas i  zaszczyciłeś Swoją obecnością. Długo w Naszych sercach pozostanie słowo, które do  Nas dzisiaj skierowałeś i błogosławieństwo, którego Nam udzielisz.

Zechciej przyjąć szczere życzenia, abyś zdążając wytrwale za Chrystusem w  dalszych latach posługi „Na Chwałę Trójcy Świętej i Bogarodzicy” odnajdywał ewangeliczną radość, płynącą z przekazywania Dobrej Nowiny ludziom, tak bardzo potrzebującym orędzia nadziei, która zawieść nie może.

Niech Bóg, który jest miłością obdarzy Cię zdrowiem i potrzebnymi siłami do podejmowania nowych duszpasterskich wyzwań, a św. Kazimierz patron Naszej parafii niech wspiera Twój trud i umacnia w miłości i prawdzie Twoją posługę w Kościele tarnowskim.

BÓG ZAPŁAĆ!

Parafia pod wezwaniem