Św. Mikołaj w każdym domu Parafii

Św. Mikołaj, tradycyjnie, jak co roku spotkał się z aspirantami, ministrantami, lektorami, z dziewczynkami z chórku parafialnego i dziećmi ze Szkolnego Koła Caritas. W tym roku wyjątkowo, obdarowując dzieci nie zadawał pytań. Widocznie wiedział, że wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na Niego w kościele - modląc się na Roratach i podejmując dobre adwentowe postanowienia.

Wydarzeniem nie notowanym w historii parafii Radgoszcz były odwiedziny św. Mikołaja w każdym domu naszej parafii. W niedzielę 9 grudnia Aniołki Św. Mikołaja wręczyły każdej rodzinie w parafii piękne upominki, było nimi 9 widokówek ukazujących piękno naszego kościoła parafialnego.

Wszyscy marzą, by św. Mikołaj, co roku ich odwiedzał z prezentami. Wszystko zależy od nas...

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Please publish modules in offcanvas position.