Módlcie się za swoich kapłanów

Gościliśmy w naszej parafii w niedzielę 30 czerwca 2013 r. ks. prof. dr hab. Bogusława Węgrzyna, sędziego Sądu Diecezjalnego w Tarnowie. Ks. Profesor pochodzi z sąsiedniej parafii z Luszowic. Jest wykładowcą prawa cywilnego i kanonicznego na Tarnowskich Wyższych Uczelniach. W ramach pomocy duszpasterskiej, wynikającej także z niedyspozycji Ks. Proboszcza został zaproszony do naszej Parafii, aby głosić słowo Boże i razem z nami się modlić. W czasie kazań na wszystkich Mszach św. uświadamiał nam potrzebę, a nawet konieczność modlitwy o uświęcenie każdego powołanego do służby Bożej. Pasterze modlą się za powierzonych sobie duchowej opiece parafian, parafianie odwzajemniają się modlitwą w ich intencji. Dziękujemy ks. profesorowi za posługę duszpasterską i życzymy zasłużonego odpoczynku i światła Ducha Świętego w ciężkiej pracy w Sądzie Diecezjalnym w Tarnowie.

Please publish modules in offcanvas position.