Uratowałeś nienarodzone dziecko?

25 marca br. przeżywaliśmy w kościele uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia, w którym organizowane są nabożeństwa, marsze, akademie i sympozja popularno naukowe w obronie ludzkiego życia od urodzenia aż do naturalnej śmierci. Toczy się bowiem totalitarna walka cywilizacji śmierci z cywilizacją życia. Cywilizacja śmierci to m. in. aborcja, eutanazja, in vitro, manipulacje genetyczne itp. nieetyczne osiągnięcia cywilizacyjne. Cywilizacja życia – miłości to Okna życia, hospicja dla umierających, Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego, wolontariusze bezinteresownie pomagający potrzebującym.

W naszym kościele na Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00 modliliśmy się do Matki Najświętszej o łaski potrzebne w rodzinach naszej parafii, a szczególnie w intencji dzieci nienarodzonych, by wszystkie, także te chore mogły się urodzić i po prostu żyć. Na msz św. wieczornej blisko 30 osób uroczyście zobowiązało się do modlitwy w obronie nienarodzonych.

Prosimy wszystkich chętnych o włączanie się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Odmawiając codziennie dziesiątek Różańca św. od 25 marca do 25 grudnia (9 miesięcy) otaczamy modlitewną opieką dzieci nienarodzone zagrożone zabiciem w łonie kobiet. „Cokolwiek uczyniliście jednemu z braci moich najmniejszych Mnieście uczynili”. Mt 25, 40.

Nienarodzone dzieci są naprawdę braćmi najmniejszymi i najsłabszymi...

Pomóż im, one i Chrystus czekają na Ciebie! Kartki z modlitwami są na oknach w przedsionku kościoła.