Jubileusz 25-lecia pracy w parafii ks. prałata St. Gawędy

Czcigodny Księże Prałacie Stanisławie

Drogi Nasz Rodaku

Przeżyłeś w swoim życiu już wiele kapłańskich jubileuszy: srebrny, złoty i diamentowy. Dziś dziękujemy Panu Bogu za 25 lat posługi kapłańskiej w naszej parafii. Jesteśmy wdzięczni za to, że po 40 latach pracy w różnych parafiach, zamiast przejść na zasłużony odpoczynek, podjąłeś się pracy w swojej rodzinnej parafii. Tylko sam Bóg wie, ile przez ten czas wyświadczyłeś nam Radgoszczanom dobroci.

        Pragniemy wyrazić wdzięczność, za wszelkie dobro, które stało się naszym udziałem dzięki Twojej służbie. Nie sposób wspomnieć o wszystkim. Dziękujemy za wspólną modlitwę, śpiew, katechizowanie dzieci i młodzieży, opiekę duszpasterską nad dorosłymi, a szczególnie za wytrwałą, pełną poświęcenia posługę w konfesjonale.

Trudno jednak wszystko wyrazić słowami, za wszelką ofiarność i poświęcenie składamy z serca płynące „Bóg zapłać” i polecamy w modlitwie.

        Dostojny Księże Prałacie! Na dalsze lata Twojego kapłańskiego posługiwania w naszej parafii składamy Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech nigdy nie zabraknie ludzkiej wdzięczności i życzliwości. Niech Ci błogosławi Najwyższy Kapłan – Jezus Chrystus, opieką otacza Matka Najświętsza, a nasz Patron Święty Kazimierz wyprasza potrzebne Ci łaski. Bądź zawsze radosny z powołania do służby Bogu i ludziom.                   

      Szczęść Boże!

Dane teleadresowe

Parafia pod wezwaniem 
św. Kazimierza

33-207 Radgoszcz,
pl. św. Kazimierza 15
telefon (0-14) 641-41-05
e-mail radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Please publish modules in offcanvas position.