Pielgrzymka do Odporyszowa

W sobotę 13 września br. o godz. 6.00 zebraliśmy się w kościele parafialnym na wspólny pacierz i błogosławieństwo. Po modlitwie wyruszyliśmy, by przejść 23 km piechotą i uczestniczyć w Eucharystii. W czasie marszu śpiewaliśmy Godzinki ku czci NMP, odprawiliśmy pobożnie Drogę Krzyżową, modliliśmy się do Maryi na różańcu. Koronkę do Jezusa Miłosiernego odmówiliśmy w intencji jak najlepszego duchowego przygotowania się do peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego. W czasie kazania zostaliśmy wezwani do podjęcia pracy nad swoim charakterem we współpracy z łaską Bożą, którą wypraszamy przez wstawiennictwo Matki Bożej. W pielgrzymce wzięło udział 380 pielgrzymów, oraz Ci, którzy ze względu na wiek przybyli do Matki Bożej samochodami.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza