Podziękowania rodziny śp. ks. Ignacego Piwowarskiego

Rodzina śp. Ks. Ignacego Piwowarskiego wyraża serdeczne podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze naszego Brata, Wujka, Stryja i Szwagra, wypełniając tym samym chrześcijański obowiązek oddania czci Zmarłemu.

Wszystkim Przyjaciołom, Znajomym i Parafianom z Radgoszczy, gdzie nasz Drogi Zmarły pełnił funkcję proboszcza, obecnym na uroczystościach pogrzebowych z serca dziękujemy.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do wszystkich, którzy pamiętali o Zmarłym Księdzu Ignacym w zamawianych Mszach Świętych i w modlitwie.

Trudno nam wymienić wszystkich, którym winniśmy wdzięczność, dlatego prosimy o przyjęcie tych podziękowań każdego kto okazał swą pamięć i szacunek Zmarłemu, wyrażając je na wszelki sposób. Bóg zapłać.

Parafia pod wezwaniem
św. Kazimierza Królewicza