Sie 10, 2020

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Biuro Projektu „Niepodległa” oraz Parafia pw. NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zapraszają na koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, który odbędzie się w sobotę 15 sierpnia 2020 r. o godzinie 18:50, po mszy świętej za rolników z intencji starostów, wójtów i burmistrzów z terenu powiatu dąbrowskiego.
Koncert w wykonaniu muzyków z Filharmonii Krakowskiej odbędzie się na placu przed kościołem parafialnym w Dąbrowie Tarnowskiej z zachowaniem reżimu sanitarnego i wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy uczestnicy koncertu proszeni są o założenie maseczek ochronnych lub przyłbic

Sie 05, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 5 sierpnia o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 14.30.
Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią - konieczne jest założenie maseczek w kościele.

Lip 23, 2020

Zmarł śp. Stanisław Rokocz

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w środę 22 lipca o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 14.30.

Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią - konieczne jest założenie maseczek w kościele.

Lip 13, 2020

Msza św. pogrzebowa będzie celebrowana w piątek 17 lipca o godz. 15.00 w kościele parafialnym pw. św. Kazimierza w Radgoszczy. Modlitwa różańcowa w kościele o godz. 14.30. Wszyscy uczestnicy pogrzebu zobowiązani są do zachowania przepisów bezpieczeństwa związanych z epidemią - konieczne są maseczki.

Lip 05, 2020

W kancelarii parafialnej  w Dąbrowie Tarnowskiej, w godzinach urzędowania, można zapisywać się na 38 PPT. Zapisy trwają do końca lipca. Pielgrzymka w tym roku ma formę sztafetową tzn. idziemy tylko jeden dzień (dzień drugi z Zabawy do Książnic). Ze względów organizacyjnych nie będzie zapisów w innych parafiach czy na spotkaniu przedpielgrzymkowym. W kancelarii uczestnicy otrzymają formularz dotyczący informacji o stanie zdrowia (wypełniony formularz należy dostarczyć przed samą pielgrzymką!) Maksymalna liczba uczestników to 150 osób, a koszt wynosi 100 zł. Część z tej kwoty obejmuje przejazd autobusem do Jasnej Góry oraz powrót. Więcej informacji można uzyskać na pielgrzymkowym Facebook'u.

Cze 08, 2020

Msze św. wieczorne od tego tygodnia są odprawiane o godz. 19.00. Z tej przyczyny Kancelaria parafialna jest otwarta w środę od godz. 18.00 do 18.50.  

Cze 06, 2020

DIECEZJA TARNOWSKA

Parafia pw. św. Kazimierza w Radgoszczy ........................................ L.P................

 

SAKRAMENT BIERZMOWANIA

Imię i nazwisko......................................................................................................

Imię z bierzmowania.............................................................................................

Data i miejsce urodzenia ......................................................................................

Data i miejsce chrztu.............................................................................................

Świadek bierzmowania.........................................................................................

Miejsce i data bierzmowania: Dabrowa Tarnowska 17 czerwca 2020 r..........

Szafarz bierzmowania ks. Bp Stanisław Salaterski

Please publish modules in offcanvas position.