XIII Niedziela Zwykła - 27 czerwca

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych przez trąbę powietrzną w naszej diecezji.
2. Zapraszamy do osobistego udziału we Mszy św. w niedzielę i święta. Dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta nakazane już nie obowiązuje.
3. We wtorek przypada święto obowiązkowe święto św. Apostołów: Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. W Narożnikach o godz. 8.30. W tym dniu swoje imieniny obchodzi nasz drogi wikariusz ks. Paweł Gołąb. Solenizantowi życzymy Bożego bł., zdrowia, opieki Matki Bożej i świętego Patrona. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, aby modlić się w jego intencji.
4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża pw. św. Moniki.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
- we wtorek od godz. 17.00 – klasy IV i V.
- w środę od godz. 17.00 – VI i VII.
- we czwartek od godz. 17.00 klasy VIII i młodzież szkół średnich.
- w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
6. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzi: Marii Warias i Janiny Cierpik.
7. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 17.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy: Zarzecza za rzeką.
8. W przyszłą niedzielę w przedsionku naszego kościoła zostanie poświęcone epitafium zasłużonego dla naszej parafii ks. prałata Stanisława Kopecia.
9. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony parafialnej.
10. Krajowe Duszpasterstwo zaprasza Nauczycieli i Wychowawców 1 i 2 lipca 2021 roku do duchowego uczestnictwa w 84. Ogólnopolskiej Pielgrzymce na Jasną Górę. Z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Telewizja Trwam będzie transmitowała w czwartek o 2100 Apel Jasnogórski, w piątek o 1330 Mszę św. w intencji nauczycieli.
11. Stare klasztorne receptury leków nadal są skuteczne, jak jakie są skutki pożaru w Nowej Białej, warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od 8.00 prosimy parafian: Pikul Bernadeta, Kupiec Grażyna, Brzychczy Małgorzata, Brzychczy Dariusz.