XV Niedziela Zwykła - 11 lipca

1. Witamy w naszej parafii ks. Janusza Burzawę misjonarza z Filipin, który razem z nami dziś modli się i głosi słowo Boże.
2. W najbliższą sobotę i niedzielę nasza Parafia będzie przeżywać uroczystość nawiedzenia obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności. Peregrynacji obrazu towarzyszą: replika Krzyża z Nowej Huty oraz relikwie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy w sobotę na uroczystą Msze św. o godz. 18.00. Zakończenie nawiedzenia w niedzielę godz. 16.00.
3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża pw. św. Kazimierza.
4. Dziękujemy p. Henrykowi Kacale oraz Państwowej Straży Pożarnej z Dąbrowy Tarnowskiej za usunięcie usterek na sygnaturce kościoła, które powstały na skutek ostatnich wichur.
5. Dziękujemy p. Stefanowie Saładydze, Tomasowi Kijakowi i Mateuszowi Kijakowi za wykoszeni trawy przy plebanii. Bóg Zapłać.
6. O Aniołach Stróżach, a także ich roli w życiu chrześcijan o odczytywaniu ich znaków w naszym życiu. Kosmetyków do włosów jest bardzo dużo czasami jednak najprostsze metody ziołowe są najbardziej skuteczne warto o tym poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od 8.00 prosimy parafian: Pikul Bernard, Pikul Grażyna, Frąc Janina, Nęga Bożena, Frąc Wioletta.