23.03.2020 – 29.03.2020.

Dzień Godz. Intencja

630

W int. wszystkich Parafian, których odwiedził w czasie wizyty duszpasterskiej ks. Wikariusz, o Boże błog., zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej.

700

W intencji Misji Kościoła katolickiego i Misjonarzy, o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski.

630

† Jan i Stanisława Pikul.

700

W int. wszystkich Parafian, których odwiedził w czasie wizyty duszpasterskiej ks. Proboszcz, o Boże błog., zdrowie i szczególną opiekę Matki Bożej.

700

O szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia dla pewnej osoby.

1700

W int. Kingi z ok. 18 urodzin, o Boże błog., zdrowie i potrzebne laski w przyszłym życiu z int. rodziców.

700

O błog. Boże, światło Ducha Świętego i szczególną pomoc Matki Bożej w walce z pandemią dla wszystkich sprawujących władzę i ratujących życie i zdrowie w naszej Ojczyźnie.

700

† Marian, Karolina i Władysław Wąż.

1700

† Stanisław i Zofia Sadko w 36 r. śm. Stanisława.

Narożniki

1600

† Stanisław Osika, syn Józef.

† Tomasz Gondek.

† Wiktor Doroż w r. śm.

700

Msza św. dziękczynna za wszystkie dotychczas otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, bł. Boże w rodzinach oraz o zdrowie dla ks. Proboszcza z int. róży pw. św. Rity.

830

W int. Parafian w kraju i zagranicą, o błog. Boże, światło Ducha Świętego i szczególną pomoc Matki Bożej w walce z pandemią.

1000

W int. Józefy i Kazimierza w 50 r. ślubu z podziękowaniem, za otrzymane łaski i przeżyte lata, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

1600

† Zygmunt Kubek w 17 r. śm.

Narożniki

1100

† Maria Chudy w 7 r. śm. i jej męża Tadeusza.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za: śp. Wiesława Grabowskiego i śp. Stefanię Błach. Zachęcamy rodziny zmarłych do udziału we Mszy św. w naszym kościele.