06.04.2020 – 12.04.2020.

Dzień Godz. Intencja

700

† Franciszek Kacała w 1 r. śm.

1700

W int. Panu Bogu wiadomej.

† Józefa i Jan Kania.

1700

† Stanisław, Honorata Łach w r. śm. Stanisława.

700

† Antoni, Franciszek Jurkiewicz i zmarli z rodziny.

1700

Z podziękowaniem za przeżyte 70 lat i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże opiekę Matki Bożej i o zdrowie dla całej rodziny.

Wielki

1800

1.     Z intencji wszystkich Róż w podziękowaniu za gorliwą posługę duszpasterską w naszej parafii Księdza Proboszcza, ks. Wikariusza oraz w intencji Kapłanów Rodaków i innych kapłanów, którzy udzielali nam sakramentów św., z prośbą do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana o łaskę zdrowia dla nich i wszelkie łaski potrzebne im w pełnieniu posługi kapłańskiej, z prośbą do Matki Bożej - Róży Duchownej o opiekę nad kapłanami, o dary Ducha Świętego w posłudze ewangelizacyjnej, o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii i o szczęście wieczne dla zmarłych kapłanów.

2.     † Maria i Antoni Dudek.

Wielka

1900

1.     W int. Księdza Proboszcza, o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Najświętszej dla członkiń róży pw. św. Anny.

2.     † Czesław Ptak w 1 r. śm. od żony z rodziną.

Wielkanoc

700

W int. róży pw. św. Małgorzaty o Boże bł., o opiekę Matki Bożej, o zdrowie dla członkiń róży i ich rodzin.

830

1.     W int. Parafian.

2.     † Stefan Kędzierski w 5 r. śm. (Intencja z Narożnik).

1000

W int. Marii z ok. 60 urodzin z podziękowaniem, za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej z int. męża i córki z rodziną.

1600

† Jan i Joanna Kuta w 4 r. śm. Joanny z int. córki z rodziną.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za: śp. Teofila Mikusa.