25.05.2020 – 31.05.2020.

Dzień

Godz. Intencja

700

† Stanisław Bania z int. żony Władysławy w 7 dz. od śm.

† Jan, Aniela Komuńscy.

700

1.     † Anastazy, Karolina Kaczocha, † Stanisław Wąż i ich rodzice.

2.     O zdrowie, Boże bł., dla ciężko chorej dziewczynki.

1800

† Antonina Kmieć w 11 r. śm., † Stanisław Kmieć w 5 r. śm. z int. wnuczki Eweliny Bąba.

700

† Adela Gondek z int. chrześniaka Kazimierza z rodziną.

1800

Dziękczynno – błagalna z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu dla Janiny z ok. 90 – tych urodzin od córek z rodzinami.

Narożniki

1700

† Irena Seternus z int. swata Stanisława.

700

1.     † Władysław Miłkoś.

2.     † Marian Biel w 30 dz. od śm. (poza parafią).

1800

† Marian Cierpik w 9 r. śm. z int. dzieci.

700

† Eugenia Gondek w 30 dz. od śm. z int. rodziny.

1800

†† Kazimiera i Tadeusz Gadawski.

700

† Czesław Bogucki w 4 r. śm. od córki z rodziną.

1800

† Adela Gondek z int. syna Andrzeja z rodziną.

700

W int. mieszkańców Żdżar o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej w rodzinach, o szczęśliwy przebieg prac polowych, o zachowanie od nieszczęść i kataklizmów, o zdrowie dla Ks. Proboszcza i o ustanie epidemii koronawirusa w Polsce.

830

W intencji Parafian.

1000

W 12 r. ślubu Agnieszki i Mariusza z podziękowaniem za dotychczasowe otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Jezusa i Maryi dla całej rodziny.

1600

1.     †† Aniela, Franciszek Moskal i zmarli z rodziny: Maria i Mieczysław Minorczyk, Krystyna, Jan i Marcin Wiśniewscy z int. Adeli Moskal z rodziną.

2.     W int. uczestników pogrzebu oraz tych którzy ofiarowali Mszę św. za śp. Mariana Biela.

Narożniki

1100

† Adela Gondek z int. siostry, szwagra Zofii i Stanisława Surgot.

Poza naszą parafią są odprawia Msze św. za śp. Stefanię Błach, śp. Mariana Biela, śp. Eugenię Gondek.

Z naszej Parafii Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Stanisława Banię. Polecajmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...