08.06.2020 – 14.06.2020.

Dzień Godz. Intencja

700

† Zygmunt Bogacz w 12 r. śm.

700

† Władysława i Jan Błachaniec.

700

† Cecylia Skiba z int. syna Piotra z rodziną.

1900

† Adolf Wąż z int. żony z dziećmi.

700

W int. mieszkańców z ul. Mały Dwór z prośbą o Boże błog., zdrowie, miłość i zgodę w rodzinach, szczęśliwy przebieg prac polowych i pomyślne zbiory oraz o zdrowie i opiekę Matki Bozej dla Kapłanów w naszej parafii.

830

W int. Parafian.

1000

Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Księdza Proboszcza i mieszkańców Zarzecza za cmentarzem.

1600

W int. mieszkańców Podlesia i ul. Szczucińskiej, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski, za uchronienie od nieszczęść i gradobicia, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach oraz o szczęśliwe zbiory, a także o zdrowie i siły dla naszych kapłanów.

Narożniki

1200

† Irena Seternus z int. mieszkańców z ul. Zdrojowej.

700

W int. mieszkańców Trzydniaków z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę w rodzinach, o zdrowie, a także o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz powstrzymanie koronawirusa w naszym kraju.

1900

Z prośbą o zachowanie od nieszczęść, dobre urodzaje, zdrowie i bł. Boże dla mieszkańców Osiedla i kapłanów posługujących w naszej parafii.

700

† Helena i Edward Lichorobiec w r. śm. Heleny.

W pewnej intencji.

700

W 40 r. urodzin Wioletty, o Boże bł. potrzebne łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej z int. męża i dzieci.

830

† Ewa i Ireneusz Szeliga w 11 r. śm.

1000

W int. mieszkańców Zarzecza za rzeką z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Bożą w rodzinach oraz o zdrowie dla księży pracujących w parafii.

1600

† Wiesław Doroż w 25 r. śm.

Narożniki

1100

O zdrowie, błog. Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii oraz w rodzinach mieszkańców Narożnik, z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów, o Boże bł. i opiekę Matki Bożej.

Poza naszą parafią są odprawiane Msze św. za śp. Eugenię Gondek.