15.06.2020 – 21.06.2020.

Dzień Godz. Intencja

700

Joanna Ryba z int. kolegów i koleżanki synowej Anny z Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa z Dąbrowy Tarnowskiej.

1900

W int. mieszkańców Górek z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą w rodzinach, zdrowie, a także szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść oraz obfite bł. Bożę dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

W int. mieszkańców Kaczówki z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą w rodzinach, zdrowie, a także szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść oraz obfite bł. Bożę dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

† Tadeusz Skrzek.

700

W int. mieszkańców Żdżar Północnych, z prośbą o Boże bł., zdrowie, miłość i zgodę w rodzinach, szczęśliwy przebieg prac polowych, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz o zdrowie dla Kaplanów pracujących w naszej parafii.

1800

O światło Ducha Świętego w podejmowaniu zwłaszcza ważnych życiowych decyzji, o Boże bł., o zdrowie i opiekę Matki Bożej.

1900

W int. mieszkańców Lisiaków Południowych z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą w rodzinach, zdrowie, a także szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść oraz obfite bł. Bożę dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

Z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej w rodzinach szczęśliwy przebieg prac polowych, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz o pomyślne zbiory z int. ul. Polnej i Grochowisk.

1900

W int. mieszkańców Żdżar Południowych, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o opiekę Bożą w rodzinach, zdrowie, a także szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść oraz obfite bł. Bożę dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

W int. mieszkańców Porąb z prośbą o Boże bł., zdrowie, miłość i zgodę w rodzinach, szczęśliwy przebieg prac polowych, zachowanie od nieszczęść i kataklizmów oraz o powstrzymanie koronawirusa i o zdrowie dla Księdza Proboszcza.

1900

W int. Księdza Proboszcza, o zdrowie obfite bł. Boże, opiekę Matki Bożej od mieszkańców Lisiaków Południowych.

630

† Stanisław Bania z int. Jana i Marii Banaś.

700

† Wanda i Franciszek Dzięgiel.

700

†† Maria i Franciszek Stopa 6 r. śm. Franciszka.

830

W int. Parafian.

1000

W intencji klas IV z ok. I rocznicy Komunii św., o Boże bł., zdrowie i umiłowanie Pan Jezusa w Eucharystii.

1600

† Józef Radzik w 6 r. śm. z int. rodziny.

Narożniki

1100

† Jan Jaje.

Poza naszą parafią są odprawiane Msze św. greg. za śp. Adelę Gondek.