10.08.2020 – 16.08.2020.

Dzień Godz. Intencja

700

1.     † Jan Guła w 7 dz. od śmierci z int. żony Małgorzaty.

2.     Dziękczynna za łaski i o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka i jego rodziców. (Ks. Andrzej).

700

1.     † Balbina, Władysław Szałaśny.

2.     † Marian, Franciszek Brzychczy, Jan, Andrzej, Robert Brzychczy w r. śm. Franciszka.

3.     † Janina, Władysław Ledwoń w 3 r. śm. Janiny. (Ks. Andrzej).

700

1.     † Maria Nowak w 30 dz. od śm. z int. córki z mężem i dziećmi.

2.     † Maria, Stanisław Wnęk, Stanisław Kupiec syn Zdzisław, wnuk Kazimierz. (Ks. Andrzej).

1900

Z okazji 60-tych urodzin Kazimierza z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata z int. żony, dzieci, wnucząt.

700

1.     †† Karolina Sumara, jej rodzice, Ewa, Jakub, teściowie: Wiktoria i Jan, w r. śm. Karoliny.

2.     † Kazimierz Stal. (Ks. Andrzej).

700

1.     † Irena Seternus w 4 r. śm., † Władysław Seternus w 1 r. śm. z int. syna Andrzeja.

2.     † Kazimierz Stal. (Ks. Andrzej).

1900

Z ok. 70-tych urodzin, z podziękowaniem za dotychczasową opiekę Bożą, z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej i Jej Syna Jezusa Miłosiernego podczas leczenia, o trafną diagnozę, skuteczne leczenie.

Uroczystość

Wniebowzięcia

NMP

700

† Eugenia Gondek z int. siostry Heleny z USA.

830

Z podziękowaniem za opiekę Bożą, otrzymane łaski, dotychczasowe zbiory od mieszkańców Trzydniaków, z prośbą o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o Boże bł. w rodzinach, opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

1000

1.Z podziękowaniem za szczęśliwe zbiory, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej, o bł. Boże dla mieszkańców Zarzecza za cmentarzem oraz dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

2.Dziękczynna za łaski z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków, prawnuków, rodziców i dziadków w 63 r. małżeństwa Zofii i Zygmunta Panek. (Ks. Andrzej).

Narożniki

1100

† Tadeusz Chudy w 3 r. śm., żona Maria.

700

Z podziękowaniem za opiekę Bożą, otrzymane łaski dotychczasowe zbiory od mieszkańców Lisaków Południowych, z prośbą o zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych, o Boże bł. w rodzinach opiekę Matki Bożej dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

830

W int. Parafian.

1000

1. Dziękczynna od mieszkańców ul. Mały Dwór za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej dla rodzin oraz dla kapłanów w naszej parafii.
  2. † Janina (Ks. Andrzej).

Narożniki

1100

† Andrzej Baran r. śm.

Poza parafią są odprawiane Msze św. za śp. Cecylię Skiba, Marię Nowak, Adelę Gondek.

Pan Bóg odwołał do Siebie: śp. † Ks. prof., dr hab. Henryka Szmulewicza. Pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 14.00 w Szczucinie oraz naszego parafianina św. Jana Muchę. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...