19.10.2020 – 25.10.2020.

Dzień Godz. Intencja

700

† Aniela i Józef Noga oraz ich dzieci.

1800

1.     † Jan Mroczek w 7 dz. od śmierci z int. rodziny.

2.     O zdrowie i właściwe leczenie dla Zdzisława z int. teściowej, oraz o Boże błog. dla całej rodziny.

700

† Jolanta Juzba z int. kuzyna Łukasza Nowaka z rodziną.

1800

† Edward Łabuz z int. córki Barbary z rodziną.

700

† Jan Mroczek z int. Zofii i Józefa Ziobroń.

1800

† Maria i Władysław Burzec.

700

† Edward Łabuz z int. syna Grzegorza z rodziną.

1800

† Piotr Burzec z int. syna Ryszarda z rodziną.

700

† Antonina i Jan Węgrzyn.

1800

† Jolanta Juzba z int. cioci Janiny z mężem.

Narożniki

1700

† Józef i Zofia Sałydyga, † Kazimierz Bator.

700

† Zygmunt Szałaśny w r. śm.

1400

1800

W int. małżonków Emilii i Jerzego Banaś, z ok. 50 r. ślubu podziękowaniem za dotychczasową opiekę, zdrowie, bł., Boże, z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia.

700

Z róży pw. bł. Karoliny na podziękowanie Panu Bogu za wszelkie łaski otrzymane przez członkinie róży i ich rodziny, z prośbą o Boże bł., i dalszą opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych członkiń o wieczną radość wieczną, a także bł., Boże, zdrowie dla kapłanów posługujących w parafii i ustanie pandemii w naszej Ojczyźnie i na świecie.

830

Za przyczyną Matki Bożej o Boże błog., powrót do zdrowia i o właściwe leczenie dla Ks. Proboszcza z int. pewnej rodziny z Grochowisk.

1000

W int. Parafian z prośbą o ustanie pandemii.

1600

W 80 r. urodzin Aleksandra o zdrowie i bł. Boże.

Narożniki

1100

O szczęśliwy przebieg badania i leczenia dla Marka, z prośbą o Boże błog. dla całej rodziny.

Ks. prałat Józef Frąc w Legnicy od 19 października będzie odprawiał Msze św. za śp. Edwarda Łabuza z intencji uczestników pogrzebu. Intencje są podane na tablicy ogłoszeń i na stronie Internetowej Parafii.