Dzień |
Godz. |
Intencja |
Poniedziałek |
700 |
1.† Ryszard Dworak w 22 r. śm. 2.† Jan Kuta z int. sąsiadów syna Krzysztofa z ul. Kopernika. |
1800 |
† Janina Błach z int. ul. Jagiellońskiej. |
|
Wtorek |
700 |
1.† Amalia Cudak z int. Ryszarda Burzec z dziećmi. 2.† Józef Ryk z int. Ryszarda Ryk z rodziną. |
1800 |
† Kazimierz Stal z int. sąsiadów Wioletty i Mariusza Bąba. |
|
Środa |
700 |
1. † Maria Ryk z int. pracowników GS w Radgoszczy. 2. † Franciszek Ogorzałek z int. Renaty i Kazimierza Sołtys z dziećmi. |
1800 |
† Maria Nowak z int. wnuczki Sławomiry z mężem i córką. |
|
Narożniki |
1830 |
† Stanisław Babiarz z int. sąsiadów Alicji i Marian Błachaniec. |
Czwartek |
700 |
1. † Irena Aksamit z int. Wiesławy i Józefa Przybyło z rodziną. 2. † Emilia Wybraniec z int. wnuczki Eweliny. |
1800 |
† Bronisława Galus. |
|
Piątek |
700 |
1. † Antonina Madej z int. syna Wilhelma z żoną. 2. † Janina Kogut z int. chrześnicy Józefy z rodziną. |
1800 |
W int. Igi z ok. 1 urodzin z podziękowaniem za dotychczasowe łaski oraz z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia. |
|
Sobota |
700 |
1. † Honorata Pikul z int. sąsiadów Nowaków. 2. † Władysław Szałaśny z int. sąsiadów Burców. |
1800 |
† Janina Błach z int. mieszkańców ul. Jagiellońskiej. |
|
Niedziela |
700 |
† Janusz Stopa z 3 r. śmierci z int. żony i syn z rodziną. |
1000 |
Z okazji 70 urodzin i imienin Stanisławy, o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej z int. dzieci, wnuków i prawnuków. |
|
1130 |
W intencji Parafian. |
|
1600 |
Dziękczynna, z podz. za dar kapłaństwa z prośbą o zdrowie, bł. Boże w r. święceń kapłańskich dla kapłanów naszej parafii oraz dla ks. Prałata Roberta Biela, msza św., z int. rodziców. |
|
Narożniki |
830 |
† Stanisława Babiarz z int. rodziny Sołtysów |
Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za śp. + Honoratę Pikul, † Kazimierza Stala, oraz za † Emilię Wybraniec z int. uczestników pogrzebu. Ks. prałat Stanisław Sojka od 15 maja rozpoczął odprawiać Mszę św. gregoriańskie za śp. Antoninę Madej. Intencje są wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Rodziny i ofiarodawców Mszy św. zapraszamy do udziału we Mszach św. za zmarłych w swoich kościołach.
Ks. R. Biel będzie odprawiał poza parafią następujące Msze św.: w środę: ++ Rozalia Taraska, Agata i Piotr Kmieć, w czwartek ++ Renata Baran, Władysław Kupiec, w piątek + Bronisław Galusa, a od soboty msze św. gregoriańskie za + Edwarda Wąchałę z intencji syna Marka.
Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do Siebie śp. Rozalię Baran. Jej pogrzeb będzie we wtorek 19 maja o godz. 15.00, o 14.30 różaniec w kościele.
Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie....